Jak tu nosić w taki upał?

Za oknem prawdziwe lato, temperatury sięgają 30 stopni, w związku z tym rodzice pytają mnie, w czym nosić, gdy na zewnątrz taki upał.

Po pierwsze, trzeba jasno stwierdzić, że gdy za oknem słońce i skwar, nie ma co się porywać na spacery z dzidzią, czy to w chuście, czy w wózku. Natomiast pod wieczór robi się całkiem przyjemnie i to jest świetny czas, aby zamotać malucha i nacieszyć się bliskością.

Chusty do noszenia dzieci mają różną gramaturę, warto więc skorzystać z chust nieco cieńszych (w naszym sklepie najcieńsze chusty to najnowsza dostawa od Little Frog). Sprawdzą się też znakomicie dodatki do bawełny. Chusty z domieszką bambusa nabierają właściwości termoregulacyjnych, trudno w nich będzie przegrzać siebie i dziecko. Bardzo dobrze oddychać też będą chusty z domieszką lnu i konopii. Tych jednak nie polecamy rodzicom rozpoczynającym przygodę z chustonoszeniem, z tego względu, że z początku są sztywne i wymagają „łamania”.

Jeśli wybieracie się na urlop, spacer po plaży lub wędrówka po górach z maluszkiem w chuście to czysta przyjemność. Maleństwo koniecznie wrzućcie na plecy. Miłego noszenia! :)

 

Tags: , ,

Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Skontaktuj się z nami

Top